Kurortai

Ag. NikolaosHeraklionas                                                                  
                                  

CHERSONISSOS

Triukšmingas kurortinis miestelis, esantis apie 30 km nuo salos sostinės Herakliono, Lassithi plokščiakalnio papėdėje. Šis miestelis garsėja ne tik savo nuostabiais smėlėtais paplūdimiais, daugybe kavinių ir tavernų, bet ir nesuskaičiuojama pasilinksminimo vietų gausa, todėl vasaros metu miestelio gatvėse, ypač vakarais galima pamatyti daugiausia jaunimą.

STALIDA

Modernus, turistinis kurortas, netoli nuo Chersonissos, prie pat pramogų mekos – Malia. Kurortas mėgstamas dėl puikių paplūdimių. Čia rasite nemažai kavinių, tavernų, parduotuvių.

MALIA

Gyvas, jaukus, nedidelis miestelis, 40 km nuo Herakliono. Būtent čia gražiausi salos paplūdimiai. Šiandien Malia – gerai žinomas ir ypač jaunimo pamėgtas kurortas su daugybe tavernų, krautuvėlių, naktinių klubų, barų. Rytinėje miesto dalyje išlikę Malia rūmų griuvėsiai.

RETHYMNO

Rethymno atsiskleidžia 17 a. Venecijos architektūros grožis – Didieji vartai, Loggia – kadaise buvęs miesto didikų poilsio ir susitikimų klubas, dabar – archeologijos muziejus, Rimondi fontanas, fortas ant Pleokastro kalvos, nuo kurio atsiveria nuostabus miesto vaizdas. Miesto krantinėje rasite daugybę kavinukių, tavernų. Ir dienomis, ir naktimis čia verda gyvenimas.

SKALETA

Ši maža, patraukli vietovė nutolusi nuo Rethymno 12 km. Skaleta – ideali vieta žmonėms, kurie vertina tylą, ramybę ir mėgsta pabūti atokiau nuo triukšmingo kurortų gyvenimo. Nežiūrint į tai, čia taip pat yra keletas kavinių, tavernų, suvenyrų parduotuvių. Tačiau tie, kurie nori kaip reikiant pažinti naktinio gyvenimo žavesį, turėtų važiuoti į Rethymno.