Balos

Kreta. Balos. Balos – tai nuostabi gamta ir paplūdimiai, ten susilieja trys jūros ir dažnam turistui tikrai svarbu aplankyti Balos. Tačiau dažnam kyla klausimas, kaip geriau tai padaryti? Tad dažnai  dažnai skambantis klausimas kaip geriau vykti į Balos organizuotai su ekskursija ar automobiliu?

beach2balos4

Taigi ekskursija ar automobilis? Mes balsuojame už eksursija ir tuoj paaiškinsiu kodėl. Visų prima, automobiliu važiuoti dažniausiai ne taip pigu, kadangi benzino litro kaina maždaug 1,75 eur. Jei ilsitės Rethimne, iki Balos bus apie 140 km, o jei kur nors Hersonissos – tai visi 200 km. Antra, privažiuoti prie Balos įlankos sudėtinga: apie ę0 min akmenuoto žvyrkelio, jau net nekalbant apie tai, kad poto jūsų laukia apie 30 min pėsčiomis nuo kalno. Na nuo kalnelio gal dar ir nieko būtų, bet kai matai įraudusius grįžtančųjų veidus – entuziazmas dingsta, nes supranti, kad tavęs tas pats laukia. Kelias atrodo maždaug taip, kaip nuotraukoje, tad subaladoti automobilio dugną labai paprasta. O daugelis automobilių nuomos punktų būtent dugno ir neapdraudžia, tad nuostoliai galimi realūs.

Kelias BALOS

Ekskursijos metu nereikės nervintis dėl akmenuoto kelio. Ju paims nuo viešbučio, nuveš iki laivo Kisamos uoste, ir nuplukdys visų pirma į Gramvousos salą (nepaprastai gražus vaizdasnuo tvirtovės), panorama pasakiška.

Gramvousa programa

Patys ten nepatektumėte, nes laivai priima tik organizuots grupes ir dažniausiai vietu savarankiškai keliaujantiems neturi,  (kaina apie 25 eur – keliaujant savarankiškai, ir tik 12 eur – su grupe), tad keliaujant organizuotai, pamatote ne tik Balos, bet ir Gramvousos salą. Beto, jūsų laukia maudynes ir BBQ šioje nuostabioje vietoje, nepakartojamoje Balos įlankoje.

Tad spręskite patys, bet mes už grupinę kelionę – mažiau rizikos ir vargo, vien tik malonumais ir poilsis…

 apie eksursijas Kretoje cia

www.keliones1.lt


Leave a Reply

Your email address will not be published.