APIE MUS

LAIKAS KELIAUTI…

Pasaulis yra knyga, ir tie, kurie nekeliauja, skaito tik pirmą puslapį.
Šventasis Augustinas.

Kas yra Keliones1 LT?  Tai tinklalapis, galintis padėti JUMS susiorganizuoti atostogas Kretoje pigiai ir efektyviai. As esu Rūta, gidė dirbanti turizme ir įvairiose šalyse jau daugiau nei 15 metų. Apkeliavusi daug kraštų ir dirbusi gide daugelyje šalių,  dabar vėl dirbu Kretoje. Dirbu viename stipriausių ekskursijų Kretoje organizatorių TOURING CLUB CRETE. Tai suteikia mums galimybę jūsų keliones padaryti neužmirštamas, nestandartines ir įdomias. Mes galime jums pasiūlyti individualius, tik jums sudarytus maršrutus. Keliones 1 LT ir TOURING CLUB CRETE garantuoja jums smagias keliones, ekskursijas ir kitokias įdomybes….

Kodėl pasivadinome Keliones 1? Nes kelionės – tai 1 -as ir vienintelis dalykas, padedantis mums pažinti pasaulį. Nes kiekvieno žmogaus gyvenime ateina laikas, kai jis pajunta poreikį keliauti, matyti, susipažinti su naujomis šalimis, kultūromis, žmonėmis…

Keliones 1 ir Laikas keliauti  – tai žodžių derinys, atversiantis jums naujus horizontus!

Tad keliaukime kartu, pažinkime pasaulį, atverkime vienas kitam naujus horizontus!

KELIONES 1 LT IR TOURING CLUB OF CRETE

Keliones1 Lt dirba viename didžiausių kelionių organizatoriu rytinėje – centrinėje Kretos dalyje – Touring Club Crete. Touuring Club Crete – virš dvidešimties metų patirties turinti kompanija, siūlanti žemų sąnaudų ekskursijas Kretoje. Dauguma šio regiono kelionių agentūrų siųlo būtent mūsų organizuojamas keliones, kadangi ilgametė patritis ir žemos sąnaudos leidžia pasiūlyti keliautojams žemiausios kainos ir kokybės santykį.

Kontaktai

ruta@keliones1.lt

+306946180075

Facebook: Keliones 1 LT

Žurnalas Kreta info

Keliones1 LTtourlingclub-member

                          AUTHORIZED LICENSE BY GREEK   MINISTRY OF TOURISM

Untitled                                                    EOT License: 1039 E 6061 00846 00

TOURIST SERVICES
VAT No.997580025
7, Kapodistriou str Heraklion
P.C 71306
Crete – Greece
EOT 1039E60000201400